aan het woord

Sien Jonkers, kwaliteitsmedewerker bij Vleeswarenbedrijf Bruynkens

Leen Martens10 juni 2020
Getuigenis Sien Jonkers - Bruynkens
Sien (24) is een bezige bij. Naast haar bachelor in voedings- en dieetkunde heeft ze ook nog een specifieke lerarenopleiding afgerond. Als student kluste ze bij in een bakkerij, als poetshulp, en deed ze een eerste werkervaring op als kwaliteitsmedewerker.

Ik had echt zin om als kwaliteitsmedewerker, laborante of diëtiste in een voedingsbedrijf aan de slag te gaan. Na een boeiend kennismakingsgesprek bij Synergie Careers hebben ze mij enkele vacatures voorgelegd die in mijn interessegebieden lagen. Nu werk ik sinds 6 maanden bij Vleeswarenbedrijf Bruynkens.

Samen met twee collega’s sta ik in voor de voedselveiligheid. Daarmee heb ik al meteen een grote verantwoordelijkheid. Ik behandel klachten en vragen van de productiemedewerkers, doe maandelijkse kwaliteitsrondgangen, verzorg interne audits, volg het reinigingsproces in het bedrijf op en microbiologische staalafnames van machines en grondstoffen. Daarnaast neem ik ook nog enkele administratieve taken voor mijn rekening. Te veel om op te noemen! :-)

De inhoud van de job en het gevarieerde takenpakket zijn op mijn lijf geschreven. De collega’s, de begeleiding bij het aanleren van nieuwe taken maken het plaatje compleet. Ik voel me hier gewoon thuis. 

“Synergie Careers heeft me meteen op weg geholpen naar mijn eerste job. Ik had niet verwacht dat het zo vlot zou gaan!”

Andere blogposts die jou misschien interesseren

Podcast blogartikel Zo blijft je salesaanpak authentiek met Lotte Teughels Office Manager bij Synergie
tips18 november 2025

Authentieke sales: verkoop op jouw eigen manier

In deze nieuwe Growth Talk-aflevering duiken we in een onderwerp dat vaak gemeng...

Podcast blogartikel Zo werk je gestructureerd binnen je team met Shana Obyn Office Manager bij Synergie
tips18 november 2025

Werk in evenwicht: tips voor gestructureerd werken als young professional

In deze Growth Talk-aflevering van Talk to C duiken we in een thema dat elke you...

Podcast blogartikel De voordelen van mentorship aan het begin van je carrière met Robin Clément trainee bij Synergie
tips24 oktober 2025

Zet jezelf positief in de verf als starter: tips voor young professionals

In deze aflevering van de Growth Talk podcast van Talk to C ontdek je hoe je je ...